WYCIECZKA DLA FIRM DO MEDIOLANU:


MEDIOLAN jest światową stolicą mody oraz najważniejszym centrum gospodarczo-finansowym we Włoszech. Oprócz ciekawych sklepów z modą, zjawiskowych pokazów mody, Mediolan przepełniony jest także ciekawą architekturą i zabytkami.

PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1: Spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice, odprawa przelot do Mediolanu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg

Dzień 2-3: Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Piazza del Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami; zamek obronny Sforzów – Casello Sforzo, kościół Santa Maria delle Grazie ze freskiem Leonardo da Vinci, bazylika św. Ambrozego; Piazza della Scala ze słynną operą La Scala.

Dzień 4: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Bergamo. Przejazd kolejką do Bergamo Alta – przepięknego starego miasta. Spacer od Piazza Vecchia. Przejazd na lotnisko, odprawa przelot do Polski.

CENA:

od 1690 zł/os.

Cena zawiera:

Przelot samolotem tanimi liniami lotniczymi,
Bagaż podręczny,
3 noclegi w hotelu ze śniadaniem,
Transfer lotnisko – hotel - lotnisko,
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Zwiedzanie wg programu,
Opiekę pilota

DOPŁATY:

bagaż rejestrowany 150.00 PLN
koszt biletów wstępu, transfery, przejazdy komunikacja miejską – ok. 90-100 € (w zależności od wielkości grupy)

WYLOT:

Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW-Balice

BAGAŻ:

Możesz zabrać JEDEN bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20cm wraz z uchwytami i kołami, oraz 1 mała torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm
Do bagażu podręcznego można zabrać płyny w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli chcesz zabrać na pokład coś do picia, najlepiej kup napój już po odprawie. 
W bagażu podręcznym nie mogą również znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, kolcami, czyli takie, które moga być użyte jako broń.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI:

Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Mediolanie - Bergamo po przylocie. Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską. Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie.