WYCIECZKA DLA FIRM DO LONDYNU:


Śladami Harrego Pottera

LONDYN:

Jedno z największych miast świata a obecnie największe centrum finansowe globu. Miasto wielokulturowe którego historia sięga I wieku naszej ery. Zaprasza gorąco do odkrywania swoich uroków i tajemnic.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI
1 DZIEŃ
wyjazd z Polski, nocny przejazd.
2 DZIEŃ
przyjazd do Calais w godzinach rannych, przeprawa Eurotunelem lub promem. Przyjazd do Londynu, zwiedzanie: Most Westminsterski, Opactwo Westminsterskie - miejsce spoczynku oraz koronacji królów Anglii. Parlament ze słynnym zegarem Big Ben, Downing Street, London Eye. Wizyta na Cecil Court, która stała się pierwowzorem ulicy Pokątnej z filmu o Harrym Potterze, spacer Charing Cross Road, gdzie znajduje się wejście na filmową ulicę Pokątną, wizyta na Oxford Street, centrum handlowe Londynu. Nocleg.
3 DZIEŃ
śniadanie, zwiedzanie Londynu, m.in.: twierdzy londyńskiej Tower of London oraz Skarbca Koronnego, mostu Tower Bridge, Leadenhall Market - który był w filmie wykorzystany jako część ulicy Pokątnej, spacer przez City - dzielnicę londyńskiej finansjery do St. Paul's Cathedral, Millenium Bridge który w filmie został zniszczony przez Greybacka, przejazd do KING'S CROSS, z którego wyruszał ekspres do Hogwartu, wizyta na peronie 9¾, przejście do St. Pancras International, którego fasadę wykorzystano w filmie. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's lub przejazd do British Museum. Nocleg.
4 DZIEŃ
śniadanie, przejazd do Warner Bros. Studio Tour, gdzie była kręcona większość odcinków Harrego Pottera, będzie można poznać z bliska ściśle strzeżone tajemnice filmu i poznać sekrety magii, efekty specjalne, kostiumy i rekwizyty; zwiedzanie pomieszczeń Gryffindoru, Great Hall, sypialni chłopców, chaty Hagrida, pokoju profesora Dumbledor'a. Przejazd do Oxfordu. Zwiedzanie Katedry i Christ Church College, miejsca gdzie były filmowane sceny do filmu Harry Patter. Wizyta w Museum Of Oxford. Nodeg.
5 DZIEŃ
śniadanie, dalsze zwiedzanie: Pałac Buckingham - Rezydencja Królewska, St. Jame's park, Trafalgar Square, National Gallery, Piccadilly Circus, Chinatown, Soho, Covent Garden - słynna Opera i Teatr królewski. Wyjazd do Polski.
6 DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

CENA:

od 959 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 1009 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 1199 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX, przeprawa promowa (lub Eurotunelem)
3 noclegi u rodzin angielskich
3 śniadania, 3 obiady, 3 kolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej - ok. 100 funtów

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.