WYCIECZKA DLA FIRM DO SZWAJCARII:


TRASA:

Zurych-Montreux-Chillon-Lozanna-Genewa

SZWAJCARIA:

Przepiękny alpejski kraj, pełen niezapomnianych miejsc, ciekawych ludzi i wspaniałych widoków. Zaprasza do odkrywania swoich tajemnic. Od szczytów gór po gościnne miasta jak Zurych, Berno czy Genewa.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd w godzinach popołudniowyc.
2 DZIEŃ
W godzinach rannych przyjazd do Zurichu - miasta bankierów, kulturalnej stolicy Szwajcarii Zwiedzanie starego miasta, piękne mieszczańskie kamieniczki, pasaże handlowe, kręte uliczki,fontanny, elegancka Bahnhofstrasse, Jezioro Zurychskie, kościół Fraumunster z witrażami Marca Chagalla oraz katedra Grossmunster.
Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie,wyjazd na tzw. "Riwierę Szwajcarską". Spacer po Montreux, zwiedzanie najsłynniejszego w Szwajcarii Zamku Chillon, następnie przejazd do Lozanny malowniczo położonej na północnym brzegu Jeziora Genewskiego na zboczach góry Jorat. Zwiedzanie Muzeum Olimpijskie, katedra - uważana za najpiękniejszy kościół gotycki w Szwajcarii, zamek biskupi, zabytkowy gmach uniwersytetu, Fontanna Sprawiedliwości, ratusz. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą wzdłuż Jeziora Genewskiego do Genewy - zwiedzanie miasta m.in. zegar kwiatowy, pomnik reformacji, starówka oraz katedra św. Piotra. rejs po Jeziorze Genewskim. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
5 DZIEŃ
powrót do Polski w godzinach południowych.

CENA:

od 789 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 839 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 1019 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu, oraz przejazdów komunikacją miejską i ewentualnych przewodników lokalnych.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.