WYCIECZKA DLA FIRM W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE:


GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE to najstarsze pasmo górskie w Polsce. Ich najwyższy szczyt to Łysica (612 m.n.p.m.), w paśmie Łysogór. Nazwa gór pochodzi od klasztoru na Łysej Górze, w którym są przechowywane relikwie drzewa Krzyża Świętego. W środkowej części masywu znajduje się Świętokrzyski Park Narodowy. Warte zobaczenia: Zamek w Chęcinach,skansen w Tokarni, Oblęgorek - Muzeum Sienkiewicza, dąb Bartek, Kielce - Muzeum Żeromskiego, Muzeum Zabawek, Kadzielnię - rezerwat przyrody nieożywionej, św. Krzyż, gołoborza Łysej Góry, Łysicę, klasztor pobenedyktyński z relikwiami, Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, Jaskinię Raj, muzeum Mikołaja Reja w Nagłowicach.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

Zamek w Chęcinach, Kadzielnia - rezerwat przyrody nieożywionej, Św. Krzyż - spacer po gołoborzu Łysej Góry, klasztor pobenedyktyński z relikwiami, Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, Jaskinia Raj.

CENA:

od 59 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 63 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 85 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem
Opieka pilota/przewodnika
Ubezpieczenie NNW (TU Signal Iduna)
Rezerwacja wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

UWAGI:

Cena nie zawiera biletów wstępów

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.