WYCIECZKA DLA FIRM DO NORWEGII:


NORWEGIA:

To urzekająca mieszanina tradycji i nowoczesności, malowniczych cudów natury i miejskich atrakcji, kojarzy się głównie z Wikingami, fiordami i reniferami. Norwegia choć jest niekiedy zimna i deszczowa, to zawsze jest gorąca w sercu.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski. Przejazd do Świnoujścia. Przeprawa promowa Świnoujście - Ystad.
2 DZIEŃ
Zjazd z promu, przejazd do Helsinborga - zwiedzanie miasteczka. Przejazd do Goeteborga - arsenał miejski, klasycystyczna katedra, warownia obronna. Nocleg.
3 DZIEŃ
Przejazd do Oslo. Zwiedzanie stolicy Norwegii - Park Frogner (muzeum rzeźby Gustawa Vigelanda), główna ulica miasta - Karl Johans Gate, Pałac Królewski, Katedra, Storting, skocznia narciarska Holmenkollen, Muzeum Łodzi Wikingów. Przejazd trasą widokową przez płaskowyż Hardangervidda w kierunku Geilo. Zwiedzanie wybrzeży fiordu Hardanger. Nocleg.
4 DZIEŃ
Wyjazd z Hemsedal na północny - zachód w kierunku fiordów. Przejazd wzdłuż Doliny Leardal do miejscowości Flam. Przejazd najdłuższym w Europie 24 km tunelem. 1,5 godzinny rejs po Sognefiord - najdłuższym i najgłębszym fiordzie w Norwegii. Przejazd do Bergen zwanego - „Bramą Fiordów” - port, targ rybny, forteca Bergenhus, Tyskebryggen. Nocleg.
5 DZIEŃ
Przejazd z Bergen wzdłuż przepięknego Hardangerfjord do Bruravik. Rejs promem do Brimnes, a następnie przejazd przez zadziwiający kanion Mabodal do Foslli. Po drodze postój przy najwyższym wodospadzie w Norwegii - Voringsfoss (180 m) i przejazd przez płaskowyż Hardanger do Gol. Nocleg.
6 DZIEŃ
Przejazd do Kopenhagi (przejazd 16 kilometrowym mostem nad Morzem Bałtyckim). Kopenhaga - Stare Miasto, Pałac Królewski, budynek giełdy, ratusz, Tivoli, kopenhaska syrenka. Przejazd do Gedser, przeprawa promowa do Rostocka, przejazd przez Niemcy do Polski.
7 DZIEŃ
Powrót na miejsce zbiórki.

CENA:

od 1459 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 1499 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 1799 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi w domkach campingowych
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota
Bilety na przeprawy promowe
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 50 Euro.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.