WYCIECZKA DLA FIRM DO HOLANDII

TRASA:

Haga-Rotterdam-Amsterdam-Phantasialand

HOLANDIA:

Uważana jest za najbardziej liberalny kraj świata. Otwarty na turystów, malowniczy, obfitujący w wiele interesujących miejsc do odwiedzenia. Szczególnie polecamy Amsterdam – stolicę Holandii, która ma w zanadrzu coś dla każdego - od sztuki na najwyższym poziomie i olśniewającej kultury, po barwne, tętniące życiem ulice. To prawdziwy tygiel, w którym żyją przybysze ze wszystkich stron świata, to miasto narodu zdobywców mórz i hodowców tulipanów.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych. Przejazd tranzytowy do Niemiec.
2 DZIEŃ
Przyjazd do „Phantasialand”- najciekawszego parku rozrywki w Niemczech. Park Phantasialand oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Znajduje się tu między innymi makieta dawnego Berlina, miasteczko z Dzikiego Zachodu, Chiny sprzed tysiąca lat, Petit Paris, meksykańska wioska oraz symulator lotów kosmicznych. Szereg zjeżdżalni, basenów i innych atrakcji parku gwarantują udaną zabawę. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Hagi - zwiedzanie: Parlament, Międzynarodowy Sąd i Pałac Królewski w samym centrum miasta, Madurodam - Holadia w miniaturze. Przejazd do Rotterdamu, spacer po mieście, Port, Euromaszt, Rotterdam Park, Plac Coolsingel, ratusz, poczta, giełda. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Amsterdamu - spacer po starym mieście, Plac Dam, Dom Rembrandta, Damrak, pałac Królewski, zwiedzanie jednego z muzeów - Rijksmuseum - największe muzeum w Holandii z dziełami m.in. Van Gogha, Rembrandta, Muzeum Figur Woskowych Madame Taussaud, wizyta na najbardziej znanym targu kwiatowym na kanale Singel, pomiędzy placami Muntplein i Koningsplein, rejs po kanałach amsterdamskich. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.
5 DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

CENA:

od 779 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 829 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 969 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 60 Euro.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.