WYCIECZKA DLA FIRM DO BARCELONY:


Barcelonę można zaliczyć do grupy najpiękniejszych miast Europy. Na każdym kroku można spotkać zabytkową architekturę, urokliwe uliczki i parki.

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
zbiórka na lotnisku Katowice- Pyrzowice, odprawa oraz przelot do Barcelony. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 -3 dzień
śniadanie, przejazd kolejką do centrum miasta. Zwiedzanie: Dzielnica Gotycka – Barri Gotic – Pałac Królewski i katedra s. Eulalli; Plac Hiszpański – Placa Espanya – dawne miejsce walk byków. Śladami Gaudiego: Bazylika św. Rodziny/ Sagrada Familia, Caso Batilo, Casa Mila, Papu, Parc Guell z najdłuższą ławką świata; Placa de la Sagrada Familia z ulicą Carrer Sicilia; Placa Sant Jaume – dawna dzielnica żydowska; Wzgórze montjich ze stadionem olimpijskim; stadion FC Barcelina, degustacja katalońskiego wina cava; port i oceanarium; wieczorny pokaz fontann. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień
śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie: Plac Kataloński/ Placa Catalunya i ulica La Rambla. Przejazd na lotnisko, odprawa, przelot do Polski.

CENA:

OD 1890 zł/os.

CENA ZAWIERA:

Przelot tanimi liniami lotniczym z małym bagażem podręcznym
3 noclegi w hotelu **/***
3 śniadania
Transfer z/na lotnisko
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Zwiedzanie wg. programu
Opiekę pilota

DOPŁATY:

Bagaż rejestrowany 300-380.00 PLN w zależności od wielkości,
Taksy klimatycznej,
Dopłaty do 3 obiadokolacji - 195.00 PLN

WYLOT:

Port Lotniczy Katowice - Pyrzowice

BAGAŻ:

Mały bagaż podręczny w cenie: 55 x 40 x20 cm
Do bagażu podręcznego można zabrać płyny w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli chcesz zabrać na pokład coś do picia, najlepiej kup napój już po odprawie. 
W bagażu podręcznym nie mogą również znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, kolcami, czyli takie, które moga być użyte jako broń.

Koszt biletów wstępu, transfery, przejazdy komunikacja miejską – ok. 90-100 € (w zależności od wielkości grupy)

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI:

Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Barcelonie po przylocie. Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską. Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie.