WYCIECZKA DLA FIRM DO KRAJÓW BENELUXU:


TRASA:

Amsterdam-Bruksela-Luxemburg

BENELUX jest to region w Europie Zachodniej składający się z trzech sąsiadujących ze sobą monarchii- Belgii, Holandii i Luksemburga. Nazwę tworzą pierwsze litery nazw tych krajów- Belgique/België, Nederland, Luxembourg/Luxemburg.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych. Przejazd tranzytowy do Holandii.
2 DZIEŃ
W godzinach rannych przyjazd do Amsterdamu, spacer po starym mieście, Plac Dam, Dom Rembranta, Damrak, pałac Królewski, zwiedzanie jednego z muzeów Rijksmuseum - największe muzeum w Holandii z dziełami m.in. Van Gogha, Rembrandta. Muzeum Figur Woskowych Madame Taussaud. Wizyta na najbardziej znanym targu kwiatowym na kanale Singel, pomiędzy placami Muntplein i Koningsplein, rejs po kanałach amsterdamskich. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie, przyjazd do Brukseli - stolicy Belgii, miasta piwa i czekolady. Wizyta w dzielnicy królewskiej Laeken, Atomium - olbrzymia konstrukcja sieci krystalicznej żelaza, (jeden z symboli miasta). Mini Europa – Atrakcja turystyczna numer 1 w Brukseli, czyli jedyne miejsce, gdzie można zwiedzić całą Europę w ciągu zaledwie paru godzin min. wieża Eiffla, Big Ben, Akropol. Spacer po zabytkowym centrum Brukseli Grand Place - najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV-w., Dom Królewski, domy cechowe, kościół św. Mikołaja. Wizyta u Manneken Pis'a - Siusiajacego Chłopczyka, symbolu Brukseli. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Wielkiego Księstwa Luksemburg - jednego z najmniejszych państw w Europie. Zwiedzanie miasta Luksemburg Cytadela Św. Ducha, renesansowy Pałac Wielkiego Księcia, fortyfikacje-kazamaty, reprezentacyjny plac d'Armes, spacer ul. Bisserweg i St. Ulric. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski
5 DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

CENA:

od 739 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 789 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 929 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 50 Euro.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.