WYCIECZKA DLA FIRM DO PARYŻA:


PARYŻ stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach. Nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami. Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do „Serca Europy”.

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień - Zbiórka na lotnisku Kraków-Balice, odprawa, przelot do Paryża. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg

2-3 dzień - Śniadanie. Przejazd metrem do centrum miasta. Zwiedzania: Wieża Eiffla – symbol Paryża; dzielnica łacińska: Sorbona, Panteon, Ogrody Luksemburskie, Trocadero; Łuk Triumfalny; Pola Elizejskie; Muzeum Luwr oraz Muzeum d’Orsay; Wyspa La Cite: katedra Notre Dame, Sainte Chapelle; dzielnica artystów Montmarte – Bazylika Sacre-Coeur, Plac Pigalle, Moulin Rouge.

4 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko, odprawa, przelot do Polski.

CENA:

od 1590 zł/os

Cena zawiera:

Przelot samolotem tanimi liniami lotniczymi
Bagaż podręczny
3 noclegi w hotelu ze śniadaniem
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Zwiedzanie wg programu
Opiekę pilota

DOPŁATY:

bagaż rejestrowany 170.00 PLN,
dopłata do 3 obiadokolacji 210.00 PLN
koszt biletów wstępu, transfery, przejazdy komunikacja miejską – ok. 90-100 € (w zależności od wielkości grupy)

WYLOT:

Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW-Balice

BAGAŻ:

Możesz zabrać JEDEN bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25cm wraz z uchwytami i kołami.
Do bagażu podręcznego można zabrać płyny w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli chcesz zabrać na pokład coś do picia, najlepiej kup napój już po odprawie. 
W bagażu podręcznym nie mogą również znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, kolcami, czyli takie, które mogą być użyte jako broń.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI:

Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Paryżu po przylocie. Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską. Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie.