WYCIECZKA DLA FIRM DO 3 STOLIC, PRAGA-WIEDEŃ-BRATYSŁAWA:


PRAGA:

Stolica naszych południowych sąsiadów - Czech, nie bez przyczyny nazywana jest „Złotą Pragą”. Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, barokową, a współczesną.

WIEDEŃ:

Stolica Austrii położona nad „modrą wstęgą Dunaju”. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta.

BRATYSŁAWA:

Stolica Słowacji leży po obu brzegach Dunaju, drugiej co do wielkości rzeki w Europie i u podnóża Małych Karpat. Zapraszamy do Bratysławy, która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przyjazd do Pragi, zwiedzanie - Hradczany, Katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana, Kościół Św. Mikołaja, Most Karola, Fontanna Kriżikowa. Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi - Dzielnica Żydowska, Cmentarz Żydowski, rynek, Stare Miasto, Ratusz, wyjazd w kierunku Wiednia. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Przyjazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta - Kahlenberg, Ringstrasse, opera, ratusz, Katedra Św.Stefana, Hoffburg. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do Bratysławy. Zwiedzanie miasta - Stare Miasto, Katedra Św. Marcina, Zamek. Przyjazd do Wiednia. Schonbrunn, Prater - wesołe miasteczko. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do Polski. Powrót w godzinach nocnych.

CENA:

od 529 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 569 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 669 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
3 noclegi
3 śniadania, 3 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi.

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu.
Orientacyjne ceny biletów.

PRAGA
ZAMEK PRASKI - TRASA DŁUGA normalny 350 CZK, ulgowy 175 CZK, TRASA KRÓTKA 250 CZK, ulgowy 125 CZK
WIEŻA TV Żiżkov – 80 CZK (BILET GRUPOWY)
PETRZIN – wjazd kolejką 26 CZK dorośli, 13 CZK dzieci, wieża Petrzin 50 CZK, labirynt 50 CZK - dzieci
METRO - 13 CZK dzieci, 26 CZK dorośli (przejazd do 5 stacji)
WIZYTA W PRASKIM ZOO - jednym z najwyżej ocenianych ZOO na świecie, wstęp dla dorosłych 200 CZK, dzieci i młodzież 140 CZK
REJS STATKIEM - Koszt 200 CZK dorośli, 170 CZK dzieci
FONTANNY KRIŻIKOVE – udział w widowisku multimedialnym „fontanny – światło – muzyka” koszt 220 CZK
AQUAPALACE – wizyta w największym aquaparku Europy składającym się z pałacu relaxu, pałacu skarbów, pałacu przygód oraz basenów na wolnym powietrzu, koszt od 150 CZK/godzinę

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.