WYCIECZKA DLA FIRM NA MORAWY:


MORAWY to region, gdzie przypadkowi goście czują się jak u siebie w domu i gdzie na każdym kroku można spotkać coś, co zmusi do zatrzymania się na chwilę. Do odkrywania zapraszają malownicze zakątki przyrody, zamki i pałace, najróżniejsze smaki wyjątkowych morawskich win i regionalnych specjałów, urozmaicona sztuka ludowa, zabawa. Krótko mówiąc wyjątkowe chwile i pełne słońca momenty, gdy pomyślimy o tym, jak zatrzymać czas.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Czech - do Morawskiego Krasu w pobliżu Brna. Przejazd kolejką do Jaskini Punkevni, zwiedzanie Jaskini i przepłynięcie łodziami podziemną rzeką Punkvą przez malownicze groty. Wjazd kolejką linową nad przepaść Macochę (139 m głębokości). Przejazd do Sławkowa (Austerlitz) zwiedzanie miejsca bitwy trzech cesarzy oraz zamku. Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie średniowiecznej warowni - zamku Pernštejn zwanego "Perłą Moraw", przejazd do Brna, zwiedzanie twierdzy, starego miasta. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA:

od 249 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 269 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 339 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
1 nocleg
1 śniadanie, 1 obiadokolacja
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 30 Euro.

UWAGA - Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.