WYCIECZKA DLA FIRM DO CZESKICH ZAMKÓW:


CZESKIE ZAMKI to spaniałe niezdobyte twierdze, tajemnicze zamki i wille w wielkich parkach – oto miejsca, gdzie króluje przeszłość. Zwiedzanie tych atrakcji urozmaicają przewodnicy w strojach z epoki, dawna muzyka i tańce, pokazy szermierki i sokolnicy, a czasem także duchy! Do najpopularniejszych zamków należy baśniowy, finezyjny zamek w Czeskim Krumlovie - wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd w godz. porannych. Telcz- stara, królewska twierdza wodna była założona w XIII wieku: renesansowy pałac z angielskim parkiem, zamek Czervena Lhota. Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie. Hluboka - monumentalny, romantyczny pałac, pierwotnie gotycki zamek, przebudowany w barokowym stylu. Przeszklony ogród zimowy, maneż, park angielski o powierzchni 190 ha. Wspaniałe, urządzone z przepychem wnętrza z unikalnymi drzeworytami i cennymi zbiorami. Kaplica pałacowa. Czeski Krumlov - wpisany na listę UNESCO, Stare Miasto, zamek, średniowieczne uliczki. Przejazd do Polski.

CENA:

od 299 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 319 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 379 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
1 nocleg
1 śniadanie, 1 obiadokolacja
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 250 CZK.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.