WYCIECZKA DLA FIRM DO CZESKICH ZAMKÓW:


CZESKIE ZAMKI:

Wspaniałe niezdobyte twierdze, tajemnicze zamki i wille w wielkich parkach – oto miejsca, gdzie króluje przeszłość. Zwiedzanie tych atrakcji urozmaicają przewodnicy w strojach z epoki, dawna muzyka i tańce, pokazy szermierki i sokolnicy, a czasem także duchy! Do najpopularniejszych zamków należy baśniowy, finezyjny zamek w Czeskim Krumlovie - wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd w godz. porannych. Telcz- stara, królewska twierdza wodna była założona w XIII wieku: renesansowy pałac z angielskim parkiem, zamek Czervena Lhota. Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie. Zamek Orlik nad Wełtawą - pierwotnie gotycki zamek, rozbudowany w renesansowym stylu. Zabytkowe wnętrza z cennym wyposażeniem z epoki oraz rodzinną kolekcją dzieł sztuki na dwóch piętrach pałacu (sala rycerska, empirowe salony, biblioteki, sala myśliwska, kaplica itp.). Rodowe muzeum poświęcone Karolowi I Schwarzenbergowi i wojnom napoleońskim. Park angielski, rejs po zalewie Orlickim. Zamek Zvivkov - rezydencja Przemyślidów. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Hluboka - monumentalny, romantyczny pałac, pierwotnie gotycki zamek, przebudowany w barokowym stylu. Przeszklony ogród zimowy, maneż, park angielski o powierzchni 190 ha. Wspaniałe, urządzone z przepychem wnętrza z unikalnymi drzeworytami i cennymi zbiorami. Kaplica pałacowa. Czeski Krumlov - wpisany na listę UNESCO, Stare Miasto, zamek, średniowieczne uliczki. Przejazd do Polski.

CENA:

od 429 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 459 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 539 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie NNW, KL (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi.

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 350 CZK.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.