WYCIECZKA DLA FIRM DO CHORWACJI I CZARNOGÓRY:


CHORWACJA I CZARNOGÓRA:

Chorwacja rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp, aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego, tworząc bajeczny krajobraz - olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.
Czarnogóra to malutki kraj, gdzie dogadasz się po naszemu, z jedynym ciepłym w Europie fiordem, Kotorem, nie ustępującym w niczym Dubrownikowi, bez miliona turystów, kcamperów, dudniących dyskotek, za to z krętymi górskimi drogami stworzonymi dla motocykli, winami i ludźmi, którzy są nam bliscy jak bracia.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd do Czarnogóry.
2 DZIEŃ
Przyjazd na Czarnogórską Riwierę w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie, spacer po mieście Ulcinj – cytadela, wieża obronna Blaśica, turecka fontanna z 1749, pałace z czasów weneckich (obecnie przekształcone w hotele), meczet Paśina. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka do Cetinjie – pradawnej stolicy Czarnogóry, gdzie znajduje się grób dynastii Petrović, zwiedzanie dworu króla Nikole, Njegoseva Biljarda, Monastyr ze skarbcem, w którym przechowywana jest ręka Jana Chrzciciela i relikwie św. Piotra Cetińskiego. Po drodze zwiedzanie Budva - zwiedzanie starówki, Stary Bar – perła architektury „młodszy brat” włoskiego Bari (brama miejska z X-XI w, kościoły św. Katarzyny i św. Venerada, łaźnia turecka, ruiny katedry św. Jerzego, ruiny pałacu biskupów, turecki akwedukt). Obiadokolacja, nocleg.
5 DZIEŃ
Śniadanie. Plażowanie lub fakultatywnie - rafting na rzece Tara lub wycieczka do Albanii. Obiadokolacja, nocleg.
6 DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do Dubrownika – miasta określanego mianem „perły Adriatyku”, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zwiedzanie starówki miasta. Dla chętnych wejście na wspaniałe mury miejskie okalające miasto. Spacer po legendarnej ulicy Dubrovnika – Stradunie. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.
7 DZIEŃ
Przyjazd w godzinach popołudniowych.

CENA:

od 869 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 919 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 1069 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
4 noclegi w apartamentach lub hotelach
4 śniadania, 4 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 30 Euro.

DODATKOWO PŁATNE:

Wycieczka do Albanii (Skhadar)- ok. 30 Euro

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.