WYCIECZKA DLA FIRM DO CHORWACJI:


CHORWACJA:

Kraj ten rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp, aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego, tworząc bajeczny krajobraz - olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych, przejazd przez Czechy, Austrię.
2 DZIEŃ
Przyjazd do Słowenii, zwiedzanie Jaskini Postojnej – jednej z największych jaskiń na świecie, liczącej 2 miliony lat, najpiękniejszy przykład form krasowych. Zwiedzanie trasy turystycznej z przewodnikiem, przejazd podziemną kolejką. Przejazd na Wybrzeże Dalmatyńskie z piękną plażą i bogatą historią. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie, wycieczka do Szybenika, katedra Św. Jakuba, twierdza, brama Morska, wyjazd do Parku Narodowego Krka, na terenie parku wycieczka statkiem po rzece Krka do wodospadu Skradinski Buk, możliwość kąpieli, piesza przechadzka. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do Splitu - miasta, którego duszą jest olbrzymi pałac Dioklecjana na konstrukcji którego zbudowano średniowieczne miasto (budowla wpisana na listę UNESCO). Przejazd do Trogiru – miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury, zwiedzanie malowniczo położonego na wyspie Starego Miasta z katedrą św. Lovry, gotyckim pałacem Cipiko, ratuszem, średniowiecznymi, obronnymi murami miejskimi, spacer po charakterystycznym nadmorskim deptaku miasta. Obiadokolacja, nocleg.
5 DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Plitwickiego Parku Narodowego – rezerwatu UNESCO o unikalnym układzie jezior kaskadowych o krystalicznym błękitno-zielonym kolorze. Wyjazd w kierunku Polski
6 DZIEŃ
Przyjazd do Polski na miejsce wyjazdu w godzinach popołudniowych.

CENA:

od 699 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 739 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 859 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
3 noclegi w apartamentach lub hotelach
3 śniadania, 3 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 30 Euro.

DODATKOWO PŁTNE:

Wycieczka do Dubrownika - ok. 30 Euro

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.