WYCIECZKA DLA FIRM DO WIEDNIA I BRATYSŁAWY/MORAWSKIEGO KRASU:


WIEDEŃ z BRATYSŁAWĄ:

Dwie stolice połączone „modrą wstęgą Dunaju”. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch miast. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta. Tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy, która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski. Przyjazd do Bratysławy. Zwiedzanie Bratysławy - Stare Miasto, Katedra Św. Marcina, zamek, Dzielnica Żydowska. Obiadokolacja, nocleg.
lub
Wyjazd z Polski. Przejazd na Morawski Kras, Przepaść Macochy, Jaskinia Punkvy, zamki Lednice i Valdice lub zwiedzanie Ołomuńca.Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do Wiednia. Zwiedzanie Wiednia - Ringstrasse, opera, ratusz, Katedra Św. Stefana, Hoffburg. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie, Wycieczka na Górę Kahlenberg, Kaplica Jana III Sobieskiego, Schönbrunn, Prater - wesołe miasteczko. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

CENA:

od 399 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 439 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 519 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 30 Euro.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.